ETS:n tennisvalmennusryhmät kaudella 2020-21
MAANANTAI
KENTTÄ 1
MA klo 15 - 16:30 Nikko
Elsa Tuomela '
Heppu Kaisla '09
Juuso Uljas '09
Lukas Torkki '
Veikko Walkama '10

MA klo 16:30 - 18 Nikko
Anttu Keinonen '
Eevert Heliskoski_ '
Julia Lehtonen '
Kimi Vallius '
Silja Sundell '

MA klo 18 - 19:30 Nikko
Eemil Pasanen '
Felix Alopaeus '
Max Alopaeus '
Tatu Karvinen '

MA klo 19:30 - 21 Nikko
Anttu/Eevert/Kimi '
Ella Tuomela '
Helmi Kivistö '

KENTTÄ 3
MA klo 15:30 - 16:30 Konstantin
Emma Vaittinen '
Laura Kirmanen '
Tove Pammo '10
Venla Vanni '09

MA klo 16:30 - 18 Konstantin
Kalle Kola '
Karoliina Moksi '
Sampsa Ryökkynen '

MA klo 18 - 19 Konstantin
Anne Tulisalo '
Henri Ketamo '
Katina Zagoras-Määttä '
Sirkku Niklander '

MA klo 19 - 20:30 Konstantin
Karoliina Hiekkanen '
Laura Peltonen '
Sini Tuominen '
Tuula Krzywacki '

KENTTÄ 4
MA klo 15:30 - 16:30 Kalle
Aapo '10
Aapo Säde '
Jaspar Matilainen '08
Valto Hiltunen '08

MA klo 16:30 - 17:30 Kalle
Ella Kamppuri '04
Ida Ackley '04
Lucas Kullberg '05

MINITENNIS-AREENA
MA klo 17:30 - 18:15 Kalle
Arvi Rainamo '
Milla Heiska '
Remy Alopaeus '

MA klo 18:15 - 19 Kalle
Aarne Toijonen '
Aino Rainamo '
Miisa Ryytty '
Samuel Salminen '
Volter Mäntylä '

KENTTÄ 5
 
TIISTAI
KENTTÄ 1
TI klo 8 - 9:30 Nikko
Anttu Keinonen '
Eemil Pasanen '
Eevert Heliskoski '
Jenina Ishii '03
Julia Lehtonen '
Kimi Vallius '
Leo Lehtonen '
Lucas Airaksinen '06

TI klo 14:30 - 15:30 Nikko
Elsa Tuomela '
Lukas Torkki '
Veikko Walkama '10

TI klo 15:30 - 17 Nikko
Juuso Uljas '09
Lukas Hotanen '
Niklas Tuomela '
Viggo Sundqvist '

TI klo 17 - 18:30 Nikko
Anttu Keinonen '
Eevert Heliskoski '
Lucas Airaksinen '06

TI klo 18:30 - 20 Nikko
Ella Tuomela '
Felix Alopaeus '
Ilmari Leppänen '
John Toivonen '
Max Alopaeus '

KENTTÄ 3
TI klo 15 - 16 Jukka
Edward Thompson '
Eemil Järvenpää '
Lilia Lindgren '10
Mikael Brüll '
Topias Pirinen '12
Troy Högström '

TI klo 16 - 17:30
Anna Saarinen '05
Eeli Järvenpää '
Kalle Kola '
Karoliina Moksi '
Sampsa Ryökkynen '
Silja Sundell '
Viivi Mannermaa '

KENTTÄ 4
TI klo 17:30 - 18:30 Teemu
Mareena Jalkanen '
Minna Puttonen '
Petra Cavonius '

TI klo 20:30 - 22 Imppu
Henrikki Santti '
Jaana Ikonen '
Janna Taipale '
Mervi Saarikorpi '
Mikko Saarentaus '

MINITENNIS-AREENA
TI klo 18 - 18:45 Elliot
Aatos Eräranta '
Luka Viinikkala '
Maria Murtola '
Mikke Mecklin '
Otso Kosonen '
Peetu Pyrhönen '

KENTTÄ 5
TI klo 16:30 - 18 Teemu
Eljas Räisänen '
Elliot Jaari '
Kalle Axberg '04
Kalle Valtonen '

 
KESKIVIIKKO
KENTTÄ 1
KE klo 14:30 - 15:30 Nikko
Heppu Kaisla '09
Veikko Walkama '10

KE klo 15:30 - 17 Nikko
Anna Saarinen '05
Silja Sundell '

KE klo 17 - 18:30 Nikko
Anttu Keinonen '
Eeli Järvenpää '
Eevert Heliskoski '
William Schröder '

KE klo 18:30 - 20 Nikko
Eemil Pasanen '
Ella Tuomela '
Leo Lehtonen '
Tatu Karvinen '

KENTTÄ 3
KE klo 13:30 - 14:30 Konstantin
Aino Mäntylä '
Amanda Pullinen '11
Elsa Välimäki '
Emma Volotinen '10

KE klo 14:30 - 15:30 Konstantin
Ahti Tuomainen '10
Alex Saarto '06
Filip Karonen '10
Leo Parviainen '10
Sisu Kanerva '08

KE klo 15:30 - 17 Konstantin
Eleonoora Nikkinen '
Karoliina Moksi '
Viggo Sundqvist '
Viivi Mannermaa '

KE klo 17 - 18:30 Konstantin
Eljas Räisänen '
Elliot Jaari '
Kalle Axberg '04
Sampsa Ryökkynen '

KENTTÄ 4
MINITENNIS-AREENA
KENTTÄ 5
 
TORSTAI
KENTTÄ 1
TO klo 8 - 9:30 Nikko
Eemil Pasanen_ '
Julia Lehtonen '
Kimi Vallius '
Leo Lehtonen '

TO klo 14 - 15 Konstantin
Max Vaarakallio '10
Rafael Airaksinen '13
Timi Ranta '10
Ukko Kurkela '10

TO klo 15 - 16 Nikko
Juuso Uljas '09
Lukas Hotanen '
Lukas Torkki '
Veikko Walkama '10

TO klo 16 - 17:30 Nikko
Anttu Keinonen_ '
Eevert Heliskoski '
Kimi Vallius '
Lucas Airaksinen '06

TO klo 17:30 - 19 Nikko
Eemil Pasanen '
Ella Tuomela '
Helmi Kivistö '
Oscar Paavolainen '05

KENTTÄ 3
TO klo 16 - 17:30 Ella
Ina Tupala '
Kaapo Tulonen '06
Tuomas Jaanu '03

KENTTÄ 4
TO klo 15 - 16 Konstantin
Aapo '10
Anton Saarto '08
Mikki Ryytty '10
Ossi Viljava '12

TO klo 16 - 17:30 Konstantin
Lucas Kullberg '05
Melvin Lamberg '06
Noah Kullberg '07
Perttu Tomperi '06

TO klo 18:30 - 19:30 Konstantin
Atte Koivula '12
Elias Forsten '12
Johannes Schmidt '13
Miska Ryytty '12
Nuutti Hakkarainen '12
Oiva Välimäki '
Samuel Törhönen '
Totti Tuominen '12
Vaittinen Anna '12

MINITENNIS-AREENA
TO klo 17:45 - 18:30 Konstantin
Eino Hakkarainen '15
Karla Soini '15
Klaus Koponen '15
Verner Tuominen '14

KENTTÄ 5
TO klo 18:30 - 19:45 Ilmari
Anne-Mari Koskela '
Hanna Nikkinen '
Heli Kauranen '
Irene Hernberg '
Riina Kirmanen '

TO klo 19:45 - 21 Ilmari
Bror Axberg '
Jussi Kivistö '
Jyri Kosonen '
Risto Holma '

 
PERJANTAI
KENTTÄ 1
PE klo 15:30 - 16:30 Ria
Ella Kamppuri '04
Joonas Järvensivu '
Niklas Tuomela '

PE klo 16:30 - 17:30 Nikko
Syöttöklinikka '

KENTTÄ 3
PE klo 14:30 - 15:30 Ria
Ahti Tuomainen '10
Filip Karonen '10
Leo Parviainen '10
Sisu Kanerva '08

PE klo 15:30 - 16:30 Elliot
Lucas Kullberg '05
Max Jaari '
Noah Kullberg '07

PE klo 16:30 - 18 Teemu
Anna Saarinen '05
Eeli Järvenpää '
Nora Lager '99
Silja Sundell '

PE klo 17:30 - 18:30 Teemu
Antti Hakkarainen '
Heikki Kukkonen '
Jyrki Vepsäläinen '
Sauli Niskanen '

PE klo 18:30 - 20 Teemu
Aino Vepsäläinen '
Hanna Ackley '
Irene Hernberg '
Päivi Jokivuori '

KENTTÄ 4
MINITENNIS-AREENA
KENTTÄ 5
 
LAUANTAI
KENTTÄ 1
LA klo 10 - 11 Anni
Jussi Peltola '13
Otso Halkosaari '13

LA klo 11 - 11:45 Anni
Minitenniskurssi '

LA klo 12 - 13 Anni
Eino Eräranta '
Morgan Mikkola '09
Nooa Männistö '
Onni-Pekka Mäntykallio '
Otto Rots '09
Sisu Kanerva '08

LA klo 13 - 14 Anni
Arttu Lehto '12
Atte Koivula '12
Evelyn Ohia '12
Jonas Engström '
Otso Lannetta '

KENTTÄ 3
KENTTÄ 4
MINITENNIS-AREENA
LA klo 10:15 - 11 Silja
Minitenniskurssi 2-3v '

KENTTÄ 5
 
SUNNUNTAI
KENTTÄ 1
SU klo 11 - 12 Henriina
Alex Saarto '06
Heikki Räsänen '
Kaapo Tulonen '06
Noah Kullberg '07
Tatu Kielosto '07

SU klo 12 - 13 Henriina
Ina Tupala '
Joel Regnér '
Saku Leskinen '03
Ville Mäkilä '

SU klo 13 - 14 Henriina
Anna Vanhanen '08
Axel Vanhanen '10
Johannes Strömsholm '
Linda Laukkanen '08
Sara Salmela '08

SU klo 14 - 15 Helmi
Ella Kamppuri '04
Lumi Hakkarainen '01
Sampsa Ryökkynen '

SU klo 15 - 16 Helmi
Jaana Hakola '
Liisa Silvekoski '
Nina Nykvist '

SU klo 16 - 17 Helmi
Emil Kullberg '09
Juuso Simula '
Timi Ranta '10

KENTTÄ 3
SU klo 8:30 - 9:45 Ilmari
Anne Värrälä '
Anne-Mari Koskela '
Heli Kauranen '
Pauliina Rannikko '

SU klo 9:45 - 11 Ilmari
Laura Grönroos '
Päivi Jokivuori '
Riina Kirmanen '

SU klo 11 - 12:30 Ilmari
Antti Rannikko '
Joonas Koskela '
Laura Schmidt '
Martina Breitenstein-Toivonen '
Pekka Mäntykallio '
Thomas Hernberg '

KENTTÄ 4
MINITENNIS-AREENA
KENTTÄ 5